• Slide 1
  • Slide 2
  • Slide 3
  • Slide 4

Witamy na stronie

HM PPW jest producentem profesjonalnych, opartych na specjalnej formule wypełniaczy i granulatów. Nasze produkty odpowiednio nadają się dla różnorodnych zastosowań, takich jak polimerowy beton, glina, zaprawy, papy, posadzki samopoziomujące i wiele innych.

W ofercie posiadamy bogaty wybór suchych wypełniaczy, półwyrobów, gotowych mieszanek zapraw polimerowych, które znajdują zastosowanie zarówno na powierzchniach pionowych jak i poziomych, takich jak układanie kostek, zaprawy gliniane dla kamieni i płytek, polimerowe posadzki przemysłowe, zaczyny oraz zaprawy naprawcze.

W celu zachowania absolutnie wysokiej jakości, wiążemy dekady doświadczenia z użyciem najlepszych surowców takich jak kwarcowy piasek, mączki i inne minerały.

Surowce suszymy, przesiewamy, mieszamy oraz pokrywamy powłoką wysoce odporną na promienie UV. Nasze receptury oparte są na zróżnicowanych dodatkach chemicznych w celu zoptymalizowania właściwości funkcjonalnych i technicznych produktów.

Produkty dostarczamy gotowe do użycia, pakowane według specyfikacji klienta, także pod etykietą kupującego.

Cel
Naszym celem jest pogodzić niskie koszty robocze, pierwszorzędne techniki produkcyjne, wiedzę na temat surowców i rynku – aby uzyskać konkurencyjny produkt i jakość. Równie ważne jest zapewnienie niemającej sobie równych obsługi klienta dzięki wykorzystaniu doświadczenia, zobowiązania i profesjonalizmu.

Wiele wypełniaczy i mieszanek spajanych żywicą zawiera kwarc. Jest to surowiec niedrogi, ponieważ wydobywany jest w łatwy sposób i w dużych ilościach. Jednakże w odniesieniu do struktury kwarcu zauważamy dużą różnorodność we właściwościach ziarna. Dlatego też nie każdy kwarc (bądź kombinacja kwarcu) jest bezwarunkowo odpowiedni jako składnik dobrej mieszanki żywicznej.

Posiadamy dużą wiedzę (know-how) w dziedzinie rynku i właściwości surowców, a nasze długoletnie doświadczenie zawarliśmy w różnorodnych metodach przetwarzania. Gwarantujemy, że wynikiem po zmieszaniu z naszymi wypełniaczami będzie wysokiej klasy wydajność spoiw polimerowych i optymalny produkt końcowy.

Nowości

W ofercie:
- suszone, sortowane granulaty,
- miksy surowców mineralnych,
- wysokiej jakości wypełniacze stosowane w przemyśle,
- zaprawy polimerowe,
- piasek kwarcowy w kolorze naturalnym,
- kruszywo kwarcowe barwione.